خدمات VIP

بازدید: 1421

شركت فکر گستر فناور سرمايه اصلي خويش را رضايت كليه مشتريان خود دانسته و نيك مي داند كه بايستي به گونه اي سازماندهي گردد كه همه اركان شركت در جهت حفظ اين سرمايه ارزشمند فعاليت نمايند، لذا بدین منظور در امر خدمات و پشتیبانی به مشتریان خود نگاه ویژه ای داشته و ارائه خدمات پشتیبانی از محصولات خود را به اشکال و روش هایی مختلفی ارائه می نماید، که این خدمات فراتر از خدمات روتین پشتیبانی بوده و به دلیل نیاز به بررسی دقیق و تخصصی بسته به میزان و نوع کار، مستلزم هزینه خواهند بود. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 

[toggle_box][toggle_item icon='ok-sign' active='yes' title='خدمات مشاوره و طراحی پایگاه های اختصاصی:']

اگر چه اغلب پایگاه اطلاعاتی در نرم افزارها خام پیش‌بینی و طراحی شده اند اما ناممکن نبوده که در مراکزی اسناد تخصصی وجود داشته باشد که نیازمند طراحی اختصاصی برای آن مرکز باشد. در این موارد توصیه می‌شود این مراکز حتی‌الامکان از پایگاه‌های موجود در برآیند یا نهایتاً با تغییرات جزئی در این پایگاه ها استفاده گردد، اما اگر به هر دلیل مدیران سیستم ها و یا کاربران نیاز به تعریف یک پایگاه داده داشته باشند این امر امکان‌پذیر خواهد بود.

[/toggle_item][toggle_item icon='ok-sign' title='تغییرات در فرم ها و کاربرگ ها:']

کاربران سیستم ها ممکن است بر اساس سلایق سازمانی، درخواست تغییرات جزئی مانند طراحی برچسب های خاص، تغییرات ستون های گزارش های چاپی در حد جزئی و ... داشته باشد که این موارد همان طور که قبلاً اشاره شد بخشی از خدمات پشتیبانی عمومی انجام خواهد گردید و مستلزم هزینه نخواهد بود اما گاهی کاربران درخواست تغییرات عمده در حد تعریف و حذف فیلدها، طراحی تعداد نامحدود گزارش های چاپی، تغییرات کلی در کیفیت و تعداد کاربرگ های ورود اطلاعات و ... دارد که انجام آن ها نیازمند صرف انرژی و وقت قابل توجهی از کارشناسان پشتیبانی می باشد.

[/toggle_item][toggle_item icon='ok-sign' title='خدمات مشاوره در تدوين و تنظيم اطلاعات پايه يا تعاريف اوليه:']

در پیاده سازی برخی بخش های سیستم یکپارچه برآیند، ورود اطلاعات تاثير تعيين كننده اي بر عملكرد كلي هر سيستم دارد و اصلاح اشتباهاتي كه در اين بخش های مرتبط پیش مي آيد، به طور معمول سخت و بسيار پر هزينه است (مانند طراحي سرفصل هاي حساب، كدينگ اقلام انبار و ...) بر اين اساس، دقت در اين بخش با توجه به معماري يكپارچه نرم افزارها بسيار اساسي و ضروري است. تشخيص و ايجاد تعاريف اوليه و پايه صحيح، قدرت سيستم را در استفاده اطلاعاتي از آن به طرز چشم گيري بالا مي برد.

[/toggle_item][toggle_item icon='ok-sign' title='خدمات اختصاصی سازی (Customize):']

خدمات Customize گروه نرم افزاری برآیند در واقع انطباق محدود و يا بومي سازي محدود می باشد که این خدمات در جهت استفاده هر چه روان تر و راحت تر كاربران از سيستم ها و در راستاي احترام به اصل مشتري مداري (customer care) ارائه می گردد. چهار چوب تغييرات در اين زمينه از طرف بخش فنی گروه نرم افزاری برآیند مشخص بوده و تعریف می گردد، لكن با توافق و با رعايت اصل عدم تغيير ساختاري نرم افزارها قابل بسط و توسعه بوده و در شرايط ويژه و توافقات خاص، اين تغييرات ممكن است منجر به ايجاد سيستمي خاص براي مشتري گردد.

ارائه خدمات Customize در سیاست مدیران ارشد شرکت فکر گستر فناور در حقیقت Care & Guarantee،احترام به حقوق، تفكر و روال جاري مشتري می باشد.

اين نكته قابل توجه و تاكيد است كه در اجرا و انجام عمليات Customize كه براي گروه نرم افزاری برآیند كاري سخت و طاقت فرسا و پر مسووليت بوده زمان، شکیبایی و همکاری مدیران مجموعه نقش مهمی در تسریع کارها خواهد داشت.

[/toggle_item][toggle_item icon='ok-sign' title='انتقال اطلاعات از سیستم قبلی به سیستم برآیند (convert):']

عمليات انتقال داده ها از سيستم هاي موجود سازمان به نرم افزار یکپارچه برآیند (Convert) ،خدماتي است كه شركت فکر گستر فناور در راستاي ايجاد امنيت ، آسايش و راحتي كاربران و مجموعه مديران آن سازمان ارائه مي نمايد. طي اين عمليات اطلاعات موجود در ساير سيستم هاي فعلي به سيستم هاي برآیند منتقل شده و ميزان زحمت سوئيچ نمودن بين سيستم هاي جديد و قديم را از بين مي برد.

البته لازم به ذكر است كه انجام اين عمليات نياز به بررسي كارشناسي داشته و ساختار اطلاعات موجود، باز بودن بانك اطلاعاتي و تطابق شرايط اطلاعات با سيستم هاي برآیند ابتدا مي بايستي مورد بررسي قرار گرفته و سپس گزارش امكان سنجي اين كار از طرف تيم بررسي به مشتري ارائه گردد.

از جمله مزاياي اين خدمت اين است كه دغدغه عدم يكپارچگي (Integration) اطلاعات قبلي و ثبت شده جديد را خصوصاً در ارتباط با سيستم هاي محوري (به عنوان مثال مالي) يا اطلاعات پايه (به عنوان مثال كالا) از بين خواهد برد.

[/toggle_item][toggle_item icon='ok-sign' title='بستن حساب ها:']

بستن حساب های موقت جهت عدم انتقال حساب های مربوط به سود و زیان به سال مالی جدید توسط کارشناسان پشتیبانی گروه نرم افزاری برآیند.

[/toggle_item][toggle_item icon='ok-sign' title='انبار گردانی:']

کارشناسان پشتیبانی برآیند جهت تسریع در امر انبار گردانی در روزهای پایانی سال، کلیه عملیات مربوط به رفع مغایرت گیری و انتقال موجودی تعدادی و ریالی انبارها به سال مالی جدید را در کنار کارشناسان مالی و انبار مجموعه های تولیدی و بازرگانی حضور خواهند داشت.

[/toggle_item][toggle_item icon='ok-sign' title='ارائه راه کارهای مالی و اداری با بهره گیری از مجرب ترین اساتید مالی:']

راه کارهای مالی برآیند در سه بخش مجزا به ترتیب زیر قابل ارائه می باشد:

 

1) مشاوره مالی و مالیاتی:

 

2) عملیات حسابرسی:

 

3) خدمات نرم افزاری و حسابداری:

[/toggle_item][/toggle_box]