ورود  \/ 
x
x
ثبت  \/ 
x

افزایش ۳۰ درصدی سرعت اینترنت در سال ۲۰۱۷


اینترنتی که هماکنون از آن استفاده میکنیم مسیری طولانی را پشت سر گذاشته است. جاییکه ابتدا با Dial-up به اینترنت وصل می شدیم و اگر از تلفن استفاده می کردیم ارتباط با اینترنتقطع میشد. امروزه دیگر خبری از این مشکلات نبوده و خوشبختانه سرعت اینترنت نیز هر روز در حال افزایش است. مطابق گزارشات جدید، سرعت اینترنت در سال ۲۰۱۷ با رشدی ۳۰ درصدی روبه رو بوده است. مطابق اطلاعات جمع آوری شده از کاربران در سال ۲۰۱۷ مشخص شده که سرعت اینترنت در این سال ۳۰ درصد افزایش یافته است. مطابق یافته های این منبع، میانگین سرعت دانلود بر مبنای پهنای باند به ۴۰ مگابیت بر ثانیه افزایش یافته؛ در حالیکه سرعت اینترنت شبکه های موبایلی با افزایشی که داشته به رقم ۲۰ مگابیت بر ثانیه رسیده است.
یافته های اسپیدتست نشان میدهد که در حال حاضر کشور سنگاپور بیش ترین سرعت دانلود بر مبنای پهنای باند را با رقم ۱۵۳.۸۵ مگابیت بر ثانیه در اختیار دارد. ایسلند با ۱۴۷.۵۱، هنگ کنگ با ۱۳۳.۹۴ و کره جنوبی با ۱۲۷.۴۵ مگابیت بر ثانیه پشت سر سنگاپور قرار دارند. جالب است بدانید ایالات متحده با میانگین سرعت ۷۵.۹۴ مگابیت بر ثانیه در کنار لیتوانی جایگاه یازدهم جهان را تصاحب کرده است.
در بخش بررسی سرعت دانلود شبکه های موبایل نیز نروژ با میانگین سرعت ۶۲.۶۶ مگابیت بر ثانیه در جایگاه نخست قرار دارد. پس از آن، هلند با رقم ۵۳.۰۱، ایسلند با ۵۲.۷۸ و سنگاپور با ۵۱.۵۵ مگابیت بر ثانیه در رده دوم تا چهارم قرار دارند. اسپیدتست با اشاره به ایالات متحده اعلام کرده که این کشور با میانگین سرعت اینترنت موبایل ۲۶.۳۲ مگابیت بر ثانیه در رتبه ۴۴ جهان قرار دارد که البته با توجه به جایگاه ۴۷ امی این کشور در سال گذشته، پیشرفت آن را نشان می دهد.

فروش ویژه همراه برآیند از 20 اسفند 1397

درباره صفحات اجتماعی

جهت اطلاع رسانی و ارتباط هرچه دقیق تر و کامل تر با شما

در ارتباط باشید :

اطلاعات تماس

شرکت فکر گستر فناور (سهامی خاص)
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  66758033 21 98
  www.fekrgostar.com
  تهران خیابان جمهوری خیابان شیخ هادی شماره 163 واحد 1