ورود  \/ 
x
x
ثبت  \/ 
x

register

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 550

درباره ما

شرکت فکر گستر فناور با بیش از 12 سال تجربه در زمینه های تحلیل و طراحی و تولید نرم افزارهای مالی، اداری و صنعتی و برخوداری از کارشناسان مجرب در سال 1379 تاسیس گردیده است.

محصول نرم افزاری شرکت فکر گستر فناور به نام سیستم برآیند با بهره گیری از آخرین متدولوژی های توسعه سیستم در محیط Delphi و تحت بانک اطلاعاتی SQL Server طراحی و تولید گردیده است.

هدف متخصصین و طراحان این شرکت همواره آینده نگری در توسعه و بهینه سازی نرم افزارهای مالی، اداری و صنعتی برآیند در کنار مشاورانی با تجربه بوده و در این راستا بخش اعظمی از برنامه های فوق به مدل web base تغیر یافته است.

شرکت فکر گستر فناور همواره سعی نموده در تولید نرم افزارهای خود در عین برخورداری از کارائی و قابلیت انعطاف بالا سادگی و سهولت استفاده از آن را نیز مد نظر قرار داده بدین ترتیب زمینه استفاده از سیستم های فوق را در تمامی بنگاه های اقتصادی اعم از موسسات کوچک تا شرکت های بزرگ صنعتی را همراه با در نظر گرفتن امکان تخصصی سازی هر یک از سیستم های نرم افزاری فراهم نماید.

 

 اطلاعات تماس با فکر گستر فناور

 فرم تماس با فکر گستر فناور

پیام مدیرعامل

مشتریان عزیز برآیند

با درود و خیر مقدم به شما عزیزان
ازینکه وب سایت شرکت فکرگسترفناور را بعنوان یکی از تولیدکنندگان نرم افزار و اپلیکیشن های مالی،اداری و صنعتی بررسی میکنید متشکریم

سعی شده است در این سایت تمامی اطلاعات درباره نرم افزار های ERPو اپلیکیشن های موبایل کاملا توضیح داده شودو به امید خدا میخواهیم برای اولین بار فروشگاه نرم افزار را راه اندازی نماییم.

تابا این حرکت قدم های خوبی را جهت شفاف سازی در زمینه ی تجارت نرم افزار به شما خوبان ارائه نماییم.

با تقدیم احترام،
سید علیرضا ضیائی
 

فروش ویژه همراه برآیند از 20 اسفند 1397

درباره صفحات اجتماعی

جهت اطلاع رسانی و ارتباط هرچه دقیق تر و کامل تر با شما

در ارتباط باشید :

اطلاعات تماس

شرکت فکر گستر فناور (سهامی خاص)
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  66758033 21 98
  www.fekrgostar.com
  تهران خیابان جمهوری خیابان شیخ هادی شماره 163 واحد 1